01

 

У нашому районі сільський зелений туризм набирає обертів.

   На сьогоднішній день все більшою популярністю, насамперед у жителів великих міст, користується такий різновид відпочинку, як зелений туризм. Містяни, їдучи в села чи хутори пожити іншим життям, повертаються до першоджерел.

      Так, 12 квітня село Павлівка приймало дружню родину культпрацівників районного будинку культури та районної бібліотеки на заході  з благоустрою культурно-просвітницького закладу та прилеглої до нього території під зелену садибу з метою забезпечення розвитку та популяризації історії, культури, традицій і звичаїв нашого народу. Працювали весело і легко, мабуть, тому, що всі були в доброму гуморі. Розчищали від листя, заростей і чагарників подвір’я, у приміщенні будинку фарбували стіни, вікна та двері. Садиба буде розписана та розмальована в народному колориті, в кімнатах будуть розташовані предмети ужиткового мистецтва. Це вже буде друга сільська зелена садиба в нашому районі. Перша була відкрита минулого року в селі Яремівка Григорівської сільської ради і  має назву «Соломія».

      Впевнені, що краса сільського пейзажу, чисте повітря, джерельна вода та активний відпочинок в екологічно чистій місцевості поблизу Голубого озера та лісу, здорове та збалансоване харчування - гарна протидія стресам і міській метушні. Все це чекає на тих людей, які відвідають цей мальовничій край. Крім того, гості матимуть можливість познайомитися з сільськими традиціями та культурою, народними промислами та ремеслами.

Висловлюємо щиру подяку Німцю Віталію Миколайовичу, депутату районної ради, за допомогу в благоустрої території зеленої садиби.

 

Юлія Похілова, директор Світловодської районної бібліотеки