PlWZmsAzLgg

 

У Прес-клубі в обласному центрі, начальник відділу культури і туризму Світловодської РДА Микола Середенко презентував журналістам перший туристичний сайт Світловодщини.

Про це повідомляє кореспондент сайту «Весь Кіровоград».

Назва ресурсу – «Світловодщина – край нашої мрії!». На сайті можна знайти вичерпну інформацію про те, де зупинитись, попоїсти, розважитись та відпочити потенційним туристам. Крім того, користувачам доступна інформація про подієвий туризм, сервісні служби, туристичні об’єкти, туристичні маршрути та зелений туризм на Світловодщині, а також пляжі, до яких є «вільний доступ».

«Найвідоміший пляж, де є вільний доступ – це Блакитне озеро, мешканці обласного центру і з ближніх територій там люди відпочивають. Влітку на озері насиченість така, що не на кожному курорті України це можна побачити. Є облаштована зона для харчування, а більшість території ще не облаштована, але ми над цим працюємо. Це зона хаотичного відпочинку, але дуже крута, чесно кажучи», – повідомив Микола Середенко.

За його словами, на Світловодщині мінімум 8 пляжів із вільним доступом. Всі об’єкти позначені на карті сайту «Світловодщина – край нашої мрії».

 

Джерело: Видання "Весь Кіровоград"

http://www.kirovograd.net/2017/04/20/журналістам-презентували-перший-тур/