01 800x600

 

1 травня 2017 року чекаємо жителів Світловодщини та гостей Краю на традиційному туристичному фестивалі "Світловодщина - 2017"!

Особливістю цьогорічного заходу стане великий фолькльорний блок за участю сільських аматорських колективів Світловодського, Онуфріївського районів, селища Власівка. Виступ академічног театру музики, пісні і танцю "Зоряни", ансамблю "Єлизавет ретро" Кіровоградської обласної філармонії, молодіжний блок за участю патріотичного рок гурту "Простір" з міста Чигирина. Для дітей та молоді естрадно - циркові студії Кременчука та Світловодська, мотузковий парк з Кропивницького..Фішка для старшого покоління - проект "Грай гармошка" за участі гармоністів Кропивницького, Світловодська та району.

Turfest2

 

Традиційно: виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, надувні атракціони, розважальні майданчики, туристично - краєзнавчі презентації, конкурси малюнку на асфальті та на парапеті, заклади громадського харчування, презентації провідних торгових марок регіону!!!! 

04 800x1067

 

А СЬОГОДНІ, 28 КВІТНЯ, ДЯКУЄМО КОЛЕКТИВАМ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ГЕС, СВІТЛОВОДСЬКОГО ЛІЗГОСПУ, РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, РАЙОННОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ТА РАЙОННОЇ БІБЛІОТЕКИ ЗА ОБЛАШТВАННЯ ДОДАТКОВИХ ЗАСОБІВ КОМФОРТНОГО ВІДПОЧИНКУ ГОСТЕЙ СВЯТА!!! ЩО З ДУШЕЮ РОБИТЬСЯ - ТЕ ДОБРЕ РОДИТЬСЯ!!! ТОЖ ДО ЗУСТРІЧІ ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ ТА ГОСТІ КРАЮ! "СВІТЛОВОДЩИНА - КРАЙ НАШОЇ МРІЇ!!!