Den zahysty

1 червня на Світловодщині широко відзначили День захисту дітей. Районний захід відбувся на території яхт-клубу «Кристал».

Юних жителів Світловодського району, їхніх батьків і вчителів щиро привітали голова районної держаної адміністрації Сергій Твердовський, голова районної ради Роман Домб­ровсь­кий та помічник-консультант народного депутата України Олеся Довгого Марина Саакян. Вони їм побажали міцного здоров’я, гарного літнього відпочинку та багато приємних вражень.

ITS8B88lIA0

– 1 червня в Україні, як і в більшості країн світу, відзначається День захисту дітей. Дитинство – це прекрасна пора, коли дитина лише стає на життєвий шлях зі своїми мріями, сподіваннями та вірою в прекрасне майбутнє. Діти – гордість нашої держави, яка нині стоїть на шляху європейського розвитку. Ми, дорослі, покладаємо на вас великі надії, бо саме вам розбудовувати нашу прекрасну Україну!, – сказав Сергій Твердовський.

Роман Домбровський у своєму виступі наголосив, що завдання кожного дорослого створити такі умови, аби наші діти жили, навчались і розвивались щонайкраще.

Пані Марина Саакян закликала дітей до ігор та пустощів, а також зазначила, що дитинство – найвідповідальніша пора для людини, бо саме у дитинстві формується особистість, закладаються підвалини майбутнього.

dSJPEUl5tsM

Для дітей була підготовлена цікава програма, яка розпочалася гала-концертом переможців дитячого районного фестивалю «Квітневий зорепад». Це були юні артисти із Великої Скельової, Захарівки, Григорівки, Озер та районного Будинку культури.

kVcVF9D7RZE

Також учасники заходу, серед яких переважна більшість були діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти учасників АТО та діти з родин, вимушено переселених із зони проведення антитерористичної операції, із захватом сприйняли виступ народної циркової студії «Юність» м. Кременчук; протягом всього свята мали можливість  відвідати фото-зони, а самі маленькі – ігрові зони. Сюрпризом було катання на Яхтах. Перед тим, як вийти в море, досвідчений яхтсмен Іван Дудінов познайомив дітей із капітанами яхт, розповів про правилам поведінки на воді. «Горобина дискотека», розважальна програма та багато цікавих призів завершили святкування.

MOelH0FUL10

Організатори щиро дякують за допомогу у проведенні свята керівництву районної державної адміністрації та районної ради, сільгосппідприємцю Володимиру Грушці, керівництву фірми «Ласка», м.Кропивницький, СПД «Коханюк» («Світловодська паляниця»), директору яхт-клубу «Кристал» Івану Юхименку, ТОВ «Герасименко В.П.» (магазин «Насолода»). Завдяки їхній допомозі учасники свята отримали подарунки, поласували солодощами, морозивом та запашним короваєм.

9YW60tIHcSI

Слід зазначити, що дітей вказаних вище категорій в районі проживає всього 90, з них 86 були присутні на святі.

Проведення у нашому районі масових дитячих заходів вже стало доброю традицією. Завдячуючи піклуванню дорослих, у дітвори завжди залишаються приємні враження від участі у святкових заходах.

Світлана Калугіна, "Вісті Світловодщини"

Джерело: svitvisti.com/novyny/najshhaslyvisha-pora-tse-dytynstvo/?_utl_t=fb

Фото: Наталя Піскова