Myronivka

День проведення святкового ярмарку був яскраво-сонячним і тому дійство, яке відбулося в с.Миронівка  було насичене  створенням прекрасного настрою усім односельчанам та гостям, які приїхали з Крипивницького, Новоукраїнки, Світловодська, Кременчука та сусідніх сел.

Місце проведення було достатнім, щоб розмістити велику кількість бажаючих брати участь у виставках, продажах та розвагах. Майстрині з Кропивницького продавали українські прикраси, аніматори з Кременчука з цікавими героями мультфільмів, розважали дітлахів. Можна було дегустувати і малинівку, і вишнівку, а найголовніше - вино з полуниці, сфотографуватися біля сільського куточка (фото-зона), діти стрибали на різних батутах, проводили заїзди на дитячих машинках, могли поласувати морозивом, солодкою ватою та покормом. Від сільського голови Фещенка Анатолія Петровича було пригощання смачною польовою  кашою та юшкою а від Галини Адактуєвої квасом і лимонадом. Та хіба все згадаєш!

         Традиційний полуничний фестиваль, який започаткували в с.Миронівка. цього року проходив в рамках святкового ярмарку, в зв’язку з тим, що травневі морози зіпсували більшу частину врожаю. Але яскравою крапкою була  саме  полуниця, яку продавали  господарі.

         Настрій отого ярмарку, який вирував, гудів, торгував створювали аматори сільського будинку культури, який очолює Валентина Стратієнко, художній керівник Іван Горбаченко, бібліотекар Тетяна Горбаченко. А  Олег Конограй, Іван Грбаченко та Йосип Микита так завзято ярмаркували, що навіть глядачі підходили і з цікавістю поторгувались (продавали свиней в мішку…корівку…та ще багато чого витворяли) Дитячий танцювальний колектив, керівник Зоя Карпенко, Любов Стригуль, Ольга Охріменко, Людмила Штиренко, Віка Горбаченко та Ольга Нестерова повертали увагу до українського колориту. А ще зі Світловодська приїхали гармоністи, які зарядили енергією представників старшого покоління.

         Все сприяло, щоб таке свято відбулося весело, змістовно, насичено. Навіть по закінченню довго не розходилися, спілкувалися та зголошувалися на зустріч  вже у наступному році.

                                                                                                                       Ольга Тітова