Ось і завершився обласний етап Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», що проходив у районі з 01 липня до 17 серпня.

 Метою конкурсу є сприяння формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів – любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови; розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей. Конкурс відбувався у 7-ми номінаціях: «Знайомтеся – це ми!», «Так, я люблю Україну!», «Природа – джерело натхнення і краси», «І в кожному із нас уже живе філософ», «Моя майбутня професія», «Безмежний світ моєї уяви», «Далі буде»? Ні, «далі» - вже є!»…

  У Конкурсі взяло участь 5 читачів-учнів району двох вікових категорій, а саме:  11-13 років та 14-18 років.  Серед них : Андрущенко Ярослав (село Микільськ) у 2-ох номінаціях «Так, я люблю Україну!» та «І в кожному із нас живе філософ»;  Якуша Юлія (село Озера) у номінації «Природа – джерело натхнення та краси»; Валовенко Ілона (село Золотарівка) у номінації «Так, я люблю Україну!»; Татаренко Дар’я ( село Глинськ) у 2-ох номінаціях «Так, я люблю Україну!» та «Природа – джерело натхнення та краси»; Ярмолаєва Наталія (село Григорівка) у номінації «Так, я люблю Україну!». Дітки спробували проявити свій літературний талант як у прозі, так і в поезії. І їм це вдалося.  Їхні творчі роботи щирі, відверті, сповнені любові до рідного краю, природи,  до своєї маленької батьківщини і до України взагалі.  Журі одностайно вирішило окремо нікого не виділяти, а всі матеріали, що надійшли на Конкурс  направити до обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка для подальшої участі у Конкурсі на Всеукраїнському рівні. Тож побажаємо їм перемоги!

   

                                                                                                        Т.Швець, провідний

                                                                                                        бібліотекар