25442792 1373122339481153 2925829607908653871 n

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. На нього чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю радість, надію та любов. Святий Миколай – чудотворець, заступник бідних і дітей, а також покровитель мандрівників. З давніх часів День Святого Миколая святкували весело: заздалегідь готували подарунки, пекли печиво, запрошували музикантів, скликали гостей.


Тож сьогодні, творчий колектив Світловодського районного будинку культури, запросив всіх бажаючих до зеленої садиби «Зимівник Павлюка» (с.Павлівка) в резиденцію Святого Миколая. Солоха та чарівні феї з янголятками занурили присутніх у казкову атмосферу та подарували справжнє свято для малечі: грали в різноманітні ігри, танцювали та співали, за що отримували заохочувальні подаруночки. 
І ось очікувана мить - завітав Святий Миколай. Діти розповідали Миколаю про свої найзаповітніші мрії та бажання, читали вірші. Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням дарував солодощі, та наказував бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися.
Ми, дорослі, маємо подбати, щоб кожне українське свято залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до прадавніх традицій. Тож, дякую своїм колегам –Ользі Тітовій, Катерині Бутенко, Олені Куцибі, Володимиру Котляру, Юрію Лядову, Георгію Куцибі та маленькій акторці Світловодського районного будинку культури, нашому янголятку - Марії Остояч, за професійно підготовлений культурно-мистецький захід.
Колектив Світловодського районного будинку культури дякує за постійну співпрацю та спонсорську допомогу депутату районної ради від партії «Солідарність» Олегу Медянику.

Директор Світловодського районного
будинку культури Надія Грижунова