31180037 1490057514454301 7547425409729157799 n31180037 1490057514454301 7547425409729157799 n« Ми є діти Світловодщини – хлопці та дівчата

Рідний край наш – Україна,талантами багата !»

«Засяяв день сьогодні променисто,
Бо фестиваль талантів – це велике свято !
Зібралися тут зірочки іскристі,
Щоб всім свої уміння показати…»


Такими словами розпочали ведучі Марійка Остояч та Богдан Середенко районний фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості « Квітневий зорепад», що відбувся 20 квітня 2018 року в Світловодському районному будинку культури.
Для участі у районному фестивалі – конкурсі « Квітневий зорепад» приїхали понад 150 учасників з сіл Світловодського району,яких привітали заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Похілов Володимир 
Олексійович,заступник голови районної ради Шаповал Олексій Іванович ,начальник відділу освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації Скопич Сергій Анатолійович.
Виступи учасників фестивалю – конкурсу в різних жанрах : вокальний,розмовний,музичний та хореографічний оцінювало професійне журі,яке очолила директор Світловодського районного Будинку культури Надія Грижунова.
Серед справжнього розмаїття талановитих виступів,що відзначалися і рівнем виконавської майстерності і підбором репертуару,журі обрало найкращих у кожному жанрі. Переможців фестивалю « Квітневий зорепад» нагороджено Дипломами та подарунками.

За високий рівень виконавської майстерності Дипломи І ступеню отримали : Вокальний жанр:
- вокальні ансамблі :Павлівського сільського Будинку культури,керівник Наталія Лупан,Глинського сільського Будинку культури,керівник Віктор Сердюченко.
- вокальний дует: Ксенія Баранік та Марія Цирельчук с.Миронівка;
- солісти: Андрій Карпов с.Микільське,Шевченко Даша с.Захарівка, Марійка Цирельчук с.Миронівка, Сергій Бутенко с.Озера та Діана Баклажук 
с. Миронівка.
Розмовний жанр: Дипломи І ступеню отримали: Євгеній Атаманчук с.Захарівка,Настя Дробязко с. Микільське,Юлія Ільченко с. Озера, Марія Орлова та Назар Гарасько с.Миронівка, Тартікян Каріна с. Павлівка, Ліза Покотило с. Велика Андрусівка Великоандрусівської ОТГ,Стеценко Іван та Максим Ільченко село Нагірне Великоандрусівської ОТГ.
Музичний жанр: Дипломи І ступеню отримали:Віталій Іонов с.Микільське,Дарина Білошапка с.Глинськ та інструментальний ансамбль 
«Світловодські віртуози» Світловодського районного будинку культури,керівник Чернобай С.В.Хореографічний жанр: найбільш масовим на конкурсі був представлений хореографічний жанр, виступи колективів були на досить високому рівні, що говорить про тенденцію розвитку цього жанру в Світловодському районі. Із 13-ти хореографічних колективів,дипломи І ступеню отримали хореографічні колективи: 
« Аметист» Глинського сільського Будинку культури,керівник Анна Білоусова, « Антарес» Великоскельовського сільського Будинку культури,керівник Зоя Карпенко, «Шанс» Микільська ЗОШ 1-ІІІ ступенів,керівник Анастасія Жукова,«Сонечко» та «Грація» Захарівського сільського Будинку культури,керівник Зоя Левченко, хореографічний дует у складі Шумейло Марини та Проноти Григорія та хореографічний колектив «Імпульс» Павлівського сільського Будинку культури,керівник Тетяна Прибильова, «Насолода» Великоандрусівського сільського Будинку культури Великоандрусівської ОТГ,керівник Ілона Маркуця.
Спеціальними призами та Дипломами І ступеню були нагороджені учасники конкурсу у номінаціях;
- наймолодший учасник - приз від майстрині Діани Молокоєдової отримала Анічка Коваленко з села Павлівка, якій всього 5 рочків;
- в номінації народний спів –приз від майстрині Діани Молокоєдової отримала Альбіна Михайленко з села Федірки;
- в номінації –авторський вірш,спеціальний приз отримала Ліза Покотило з села Велика Андрусівка,а також журі визначило найкращу хореографічну постановку « Світ в твоїх руках» у виконанні хореографічного колективу
«Антарес» Великоскельовського сільського Будинку культури, керівник Зоя Карпенко.
В фойє районного будинку культури розмістилась виставка декоративно – ужиткового мистецтва районного Центру дитячої та юнацької творчості
(директор Косенко С.А.) на якій були представлені роботи дітей: Федірківського НВК, Павлівського НВО, Озерського НВК,Великоскельовського НВК, Захарівського НВК, Глинського НВО, Миронівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Микільської ЗОШ І – ІІІ ступенів, Григоріської ЗОШ І –ІІІ ступенів.
Гарний настрій для всіх учасників та гостей конкурсу створювали творчі колективи та окремі виконавці Світловодського районного будинку культури :– хореографічний колектив « Барвінок»,керівник Ніна Коломієць, Настя Татарнікова, Ангеліна Тітова та колектив аніматорів:Бистрякова Катя, Куциба Гоша, Колесник Дарина,Ткаченко Олександра, Каспрова Катерина.
Висловлюємо подяку ПП «Паляниця» в особі Калашнікова А.М.за смачний коровай, яким пригостили всіх учасників фестивалю – конкурсу.
Відділ культури і туризму,відділ освіти,молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації та працівники Світловодського районного будинку культури приклали всі зусилля,щоб районний конкурс дитячої та юнацької творчості « Квітневий зорепад» пройшов на високому творчому та організаційному рівні. Ми не говоримо до побачення – конкурс, а говоримо: До нових зустрічей -фестиваль – конкурс « Квітневий зорепад»!
Методист з вокально – хорового жанру Любов Воловик

31172262 1490057697787616 8987091351067762210 n

31180198 1490057594454293 8070773879913942414 n

31206621 1490058171120902 2601984950265876831 n

31218620 1490057887787597 3835713007460475587 n

31250508 1490058177787568 764806927433410448 n

31280047 1490057521120967 2693915696385497143 n

31295210 1490058061120913 305291660532845154 n31180198 1490057594454293 8070773879913942414 n