xMoL jxY5pA

29 квітня 2018 року на території концертного майданчика “Світловодської арт-галереї” (набережна міста) відбувся регіональний презентаційний фестиваль «Світловодщина 2018». Крім розважальної програми та офіційного нагородження, на фестивалі було представлено туристичний відділ, в рамках якого було встановлено банери з туристичними маршрутами Світловодського краю, та агропромисловий потенціал Світловодщини «Світловодщина - край нашої мрії».

 

Було проведено багато співбесід, зацікавлені туристичними маршрутами Світловодського краю, отримали багато інформації, також було надано багато роздаткового матеріалу, флаєрки, брошурки та візитки.

Кожен зацікавлений туристичними об`єктами, може звернутись за додатковою інформацією в культурно- просвітницький центр «Дніпро – Світ».
Також на його території, ви можете відвідати виставку «Мистецька весна». Де представленні картини творчої спілки «Кременчуцької міської організації», кераміка з фондів Захарівського музею історії, ляльки мотанки та галерея батік – картини.

Знаходимось ми по вул. Миру 45а (на проти 5-ї школи). Вартість квитків – 5 грн для жителів м. Світловодська та Світловодського району, 10 грн для гостей з інших областей та районів. Також на території «Дніпро –Світу» працює туристичний відділ, в який ви можете звернутись, що до питань тур-маршрутів  Світловодського краю. Детальніше за тел.. 0960615118. Ми працюємо з 8:00 до 17:00.