35XjUqDZXEA

        07 червня 2018 року у культурно - просвітницькому центрі "Дніпро Світ", відбулась екскурсія для учнів, які відвідують літній табір на базі 10-ї школи.

            Учні мали змогу ознайомитись з яскравими картинами Кременчуцької спілки художників України, які виконані в різних жанрах: натюрморт, пейзаж, портрет  та в різних  манерних напрямках таких як:  абстрактних, класичних, сюрреалізм та імпресіонізм . Також були представленні різнобарвні, яскраві батік-картини створені учнями Світловодської школи мистецтв.                    Після перегляду картин, дітей запросили до чарівної, а точніше магічної кімнати, в якій представлені ляльки-мотанки виготовлені майстрами нашого краю. Магічна ця кімната оскільки лялька-мотанка - це один із найдревніших символів, який сотнями і навіть тисячами років, супроводжував наших предків. Мотанка оберігала і оберігає оселі українців. Такий оберіг із сильною енергетикою використовують і нині у різних обрядах. Діти були зацікавлені і здивовані розповіддю, адже ця лялька існує і в нашому сучасному житті, як на капоті машини молодят, так і на вгороді у бабусі. 

            Останньою експозиційною залою була зала з колекцією тарілок Будянського фарфорового заводу та заводів СРСР із фондів Захарівського музею історії, де діти мали змогу переглянути тарілки виготовленні у далекому 1867 році.

             Запрошуємо всіх бажаючих до нас, в чарівно- казковий, пізнавальний "Дніпро-Світ".