34963026 1534390523354333 3150346283844108288 n 109 червня 2018року Світловодський районний будинок культури продовжив мистецьку акцію «Від щирого серця даруємо пісню». В цей день всі святкували міжнародне свято друзів. Команда Світловодського районного будинку культури привітала усіх друзів з цим прекрасним святом та побажала добра ,мира над головою , світлого майбутнього ,і звісно ж найщиріших і вірних друзів по життю! 


В цей святковий день усіх присутніх вітали вокально-інструментальні гурти Світловодського районного будинку культури: « Без турбот » та «Відчуй сонце».
Гурт «Відчуй сонце» (анг. Feel the sun) з’явився у липні 2017 року на теренах гурту «темні небеса» м.Світловодська та за участі колишніх учасників музичних проектів у виконання як кавер- версій відомих західних і українських рок-гуртів, так і власних. Група складається з 5 учасників: Андрій Виніченко – керівник гурту,барабани, Денис Боровський- гітара, Дмитро Сорока –вокал,бас гітара,автор пісень, Іван Жаровкін- гітара, Ганна Шаєнко –вокал. Вони не тільки талановиті ,але вони справжні друзі багато років. Вони разом займаються однією улюбленою справою,створюють дивовижну музику та радують оточуючих своїми талантами. Кожен учасник гурту по своєму унікальна постать. Вокально – інструментальний гурт «Відчуй сонце» полюбляють експериментувати з різними формами, музичними інструментами та пластами і глибинами музичного направлення. Гурт «Відчуй сонце» - це гурт з особливою енергетикою і драйвом. Звучання музики гурту багатогранне:це акустичне так і традиційно рокове. Гурт своїми виступами створює яскраві,емоційні та потужні живі шоу. Тематика пісень :людська душа,кохання ,природа ,осінь,переживання людської особистості та її місце в суспільстві та часі. Кожен учасник намагається максимально доповнити загальний вигляд і звучання своєю харизмою та грою на інструменті. Поговоривши за лаштунками сцени з керівником гурту Андрієм Виніченко , він мені розповів про перший виступ гурту і його слова були «Коли ми грали перші концерти де нас ніхто не знав та не чув ,першочерговим нашим завданням було максимально «підірвати» людей з перших пісень,бо інакше виступати було не кайфово. Думаю що тим і брали глядачів. Вони круті,і я впевнена ,що про них почує ще вся Україна! На їхньому кроці вже чимало концертів у нашому рідному місті та поза межами його. Ці хлопці, молоді козаки - гордість Світловодщини, талановиті та неперевершені. 
Гурт « Без турбот» - вокально – інструментальний гурт був створений в жовтні 2017року.Ці талановиті хлопці грали вперше, до цього досвіда гри на гітарі не було. Група складається з 5 учасників: Семен Коршенко – барабани,Максим Дудін – бас-гітара,вокал, Вадим Шашков- соло-гітара,Ілья Коршенко-ритм-гітара, та керівник гурту – Денис Боровський. Ці молоді та юні хлопці дуже талановиті та швидко вчаться. З кожним разом вони вчать грати вже більш тяжкі композиції та звучність їхньої групи вдосконалюється . Перший виступ на великій сцені перед глядачами пройшов саме 9 червня,перед великою кількістю глядачів,які були враженні виступом хлопців та своїми гучними оплесками подякували хлопцям за неперевершений виступ та побажали досягти своєї мрії стати відомими не тільки в Україні та і поза межами її. 
Любі українці ,любо Світловодщино Світловодський районний будинок куль тури ,ще раз вітає усіх з міжнародним святом друзів та бажає щирих почуттів, радості, світлих мрій про майбутнє . Наше майбутнє – це ми з Вами, наші діти,це ніжна мамина колискова,батькове міцне плече. Нехай нас усіх береже янгол-охоронець від лихої години. Хай в ваших оселях буде завжди затишно! Хай в Ваших серцях завжди лунає пісня та кохання! Бережіть себе,бережіть своїх дітей,щомиті цінуйте своє життя та вірних друзів ,які завжди поруч з Вами!