35963652 1551810461612339 4383009409693908992 n

22 червня на Обеліску Слави біля фонтану творчий колектив Світловодського районного будинку культури продовжив мистецьку акцію «Від щирого серця даруємо пісню» .

22 червня 1941року, саме в цей день о 4-годині німецька артилерія нанесла несподіваний масовий удар по радянських військах . Цей наступ став початком німецько - радянської війни... Позаду залишились важкі роки Великої війни, але не згасає пам`ять про тих, хто заради свободи віддав найдорожче – своє життя. Такі подвиги наш народ не забуде ніколи. Вічна слава героям, які полягли за наше мирне життя ! Вічна слава воїнам, вдовам, сиротам , які пішли в небуття ! 
Всі глядачі, які прийшли на концерт, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання .
Ми пам’ятаємо наших героїв ,і завжди будемо пам’ятати . Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради. Шлях України позначений високими степовими могилами та прекрасними піснями. Пісня, як естафета передає від покоління до покоління історичну правду про свій народ, його стремління і заповіти. Справжні патріоти своєї неньки України залишили нам, нащадкам, свої одкровення – зізнання в любові до України. 
В програмі виступали вокально-інструментальні гурти Світловодського районного будинку культури: «Відчуй сонце» та « Без турбот».

Художній керівник Світловодського районного будинку культури К. Бутенко