TWHVDRH7Hgc

         27 червня 2018 року в культурному житті нашого району відбулась знакова подія – відкриття нових експозицій в культурно – просвітницькому центрі «Дніпро Світ», які присвячені 95-річчу Світловодського району.

        Гостей, які завітали до центру, гостинно зустріли піснями народний вокальний ансамбль «Дніпряночка» районного будинку культури, керівником якого є заслужений працівник культури України Татарнікова Надія, також працівники, які проводили відкриття та екскурсію - це Чаус Марина Іванівна, Гуртовий Олег Петрович та Шкірай Любов Семенівна.

            Гості ознайомились з новими трьома експозиційними залами. В центральній залі розташована художня галерея, де представленні картини та скульптури художників Світловодщини - Товкайло Віктора Геннадійовича та Жданової Ангеліни Леонідовної . Друга зала представляє виставку експонатів декоративно – ужиткового мистецтва. Цього разу презентуються вишиті картини та рушники майстринь з с. Подорожнє – Куліш Катерини Никифорівни та Чемадури Галини Іванівни, які є членами районного осередку серед майстринь з декоративно – ужиткового мистецтва «Дивосвіт». В третій залі виставлена колекція рушників із фондів Захарівського музею історії.

       Висловлюємо глибоку вдячність усім, хто долучився до організації і проведення цього пізнавального, культурного та високодуховного заходу. Це Світловодський районний будинок культури та Захарівський музей історіїї. Всі, хто прийшов на наше відкриття, не тільки переглянули та ознайомились з експозиціями, ми зблизилися думками і збагатилися духовно.

Методист з розвитку туризму Чаус М.І.