36296963 214510235733242 1248762243823173632 n

Хвала пшениці на полях
Що тут дбайливо зрощена
Люблю тебе, мій рідний край
Славетна Світловодщина!

27 червня 2018 року ми відзначали 95-річчя з дня заснування Світловодського району, та День Конституції України.


З 1923 року наша територія мала гарну назву - Новогеоргіївський район, тому й зображення святого Юрія (Георгія) Змієборця на гербові залишилось нам на згадку. 
Світловодщина - це велика, дружня, талановита, родина, серця якої збагачуються українським словом, українською піснею та наповнюються силою від української землі. Працьовита родина, яка звеличує свій район великими здобутками. Ми спільно вирощуємо хліб, плекаємо ліс, заквітчуємо наші села, розбудовуємо соціальну сферу, наші патріоти-земляки відстоюють мирне небо на передовій, на Сході України. Ми належимо до вільної, гордої і славної нації.
Святкова зала зібрала всіх, хто своїми досягненнями примножує, збагачує авторитет і славу Світловодського району.
Голова райдержадміністрації Сергій Твердовський та голова районної ради Роман Домбровський щиро вітали жителів Світловодщини з Днем Світловодського району та Днем Конституції України. 
За заслуги у забезпеченні соціально-економічного та культурного розвитку, меценацтва і благодійництва та вагомий внесок у створення матеріальних, культурних та духовних цінностей до районної Книги Пошани рішенням №360 від 17 травня 2018 року тридцять першої сесії Світловодської районної ради занесені представники районної громади: Коновалова Марія Павлівна, Булаєнко Юрій Миколайович. Посмертно до районної Книги Пошани занесені Запорожець Петро Касьянович та Залюбовський Прокіп Пантелеймонович.
Також були нагороджені працівники райдержадміністрації, державні службовці, за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 100-річчя запровадження державної служби в Україні.
Нагороджували людей різних професій, які незалежно від виду діяльності принесли значну користь для процвітання рідного краю.
Це й медичні працівники, фермери, підприємці, капітани яхт, журналісти, вчителі, військовослужбовці.
За своєрідною традицією, що складалася роками, на волелюбному зібранні сьогодні вшановуються люди, які стояли у витоків створення району та заслужили слова подяки, а це голови сільських первинних ветеранських організацій. Від Сергія Сергійовича та Романа Васильовича вони в цей день отримали квіти.
Від депутата Верховної Ради Олеся Довгого нас вітала його помічник Анна Трубаченко, яка вручила подяки за вагомий внесок у розвиток Світловодського району керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та окремих територіальних органів міністерств та відомств України в районі.
Грамоти від командира підшефної військової частини А 1201, полковника Собчука Олександра Олександровича отримали голова районної державної адміністрації С.Твердовський, та голова районної ради Р.Домбровський.
Урочистості супроводжувались виступами творчих колективів районного будинку культури та Власівського БК.

Другою частиною святкування було народне гуляння на території яхт-клубу "Кристал", де нас частували юшкою, кашею, морозивом.
Діти радо проводили час за іграми. Дорослі грали у пляжний волейбол та перетягували канат, виборюючи кубок найсильнішого села Світловодщини від Народного депутата Олеся Довгого. На цей раз кубок дістався Григорівці!