DSC 8865 799x531

11 липня 2018 року під егідою Світловодської районної державної адміністрації в контексті реалізації програми розвитку туризму на Світловодщині "Світловодщина - край нашої мрії" відбувся міжнародний експертний форум з питань розвитку туризму,  який складався з практичної та теоретичної частин. 

Головною метою заходу було об’єднання роботодавців, які пов’язані з розвитком туристичної сфери в районі, створення майданчика для обміну думками та ідеями між роботодавцями у сфері туризму та рекреації, представниками влади та громадою щодо підвищення туристичної привабливості регіону та можливої співпраці, напрацювання спільного бачення й плану дій за для розвитку туристичної та рекреаційної інфраструктури в Світловодському районі.

В рамках практичної частини гостей заходу, а саме радника мера м.Праги, члена міського комітету з питань культури, виставок, туризму та міжнародних відносин – Вацлава Навотни, заступника голови Федерації роботодавців у сфері туризму в Україні – Павла Бабенко, заступника виконавчої директорки ГО «Український центр європейської політики» - Інну Корсун було ознайомлено з туристичними об'єктами Світловодщини, а саме: ТМ "Королівський смак", туристично-промисловим об'єктом "Кременчуцька гідроелектростанція", туристичними об'єктами міста Світловодська, зокрема пам'ятником Крутівській битві, пам'ятником воїнам-інтернаціоналістам, комплексом пам'ятників присвячених подіям другої світової війни. Також було відвідано туристично-розважальний об'єкт яхт-клуб "Кристал", де здійснено прогулянку під вітрилами та оглянуто краєвиди міста Світловодська та Світловодського району з акваторії Кременчуцького водосховища. Також гостям презентовано туристично-розважальний комплекс "Козацький" на території Великоандрусівської сільської ради, який знаходиться динаміці  розвитку.

За підсумками практичної частини було проведено тематичну конференцію на території  туристичної бази відпочинку "Хвиля", де депутатом Світловодської районної ради Миколою Середенком було проведено презентацію туристичного потенціалу Світловодщини, далі до присутніх з вітальним словом від імені Твердовського Сергія Сергійовича, голови Світловодської райдержадміністрації звернувся Володимир Похілов – заступник голови райдержадміністрації. Експертну оцінку стану розвитку туризму на Світловодщині надали Павло Бабенко, Інна Корсун та Вацлав Навотни. В підсумку визначено, що  Світловодщина має надзвичайно потужний потенціал для розвитку туризму, також  великі напрацювання в напрямку реалізації та презентації туристичних послуг.