1

Друзі!

Запрошуємо вашу родину взяти участь у надзвичайній події, яку старанно готувала Громадська організація Центр розвитку «Сонячний Зайчик» (м.Кропивницький), щоб ви могли відпочити родиною у чудовому мальовничому місці.

 А відпочиватимемо з користю, тому що найкращі спеціалісти з різних міст України приїдуть до нас зі своїми дарунками і будуть щедро ділитися з нами.

Отже, 18-22 липня на базі відпочинку «Хвиля» Світловодського району Кіровоградської області відбудеться фестиваль «ПедагогікаXXI століття», девіз якого: «Новому поколінню дітей-нове покоління батьків та вчителів!». Він присвячені 100-літтю з дня народження В.О.Сухомлинського - нашого земляка і всесвітньо відомого педагога-гуманіста. 20 липня на фестиваль приїде директор Павлишської школи з презентацією про школу і традиціїї, започатковані Василем Олександровичем. Тому, запрошуємо спеціалістів, батьків та активістів - усіх, хто переймається питаннями освіти і вихованя для обговорення, обміну досвідом і створення умов для всебічного та гармонійного розвитку себе та наших дітей. А 20-22 липня відбудеться ТРЕТІЙ обласний фестиваль «Дитинство та сім'Я», девіз якого: «Відпочивай родиною з користю!», куди ми запрошуємо батьків з дітками на активний відпочинок! Кожного дня з ранку на дорослих чекатимуть різноманітні фізичні та енергетичні оздоровчі практики, купання, цікаві бесіди на березі Дніпра. Вдень проводитимуться дискусії, семінари, майстер-класи, тренінги тощо. Відбудеться тренінг з надання першої невідкладної допомоги з відпрацюванням на муляжах. Для дітей від (1 до 16 років ) також буде цікава програма: розвиваючі ігри, квести, творчі майстер-класи, бесіди, театральний гурток, спортивні змагання, купання в Дніпрі та багато сюрпризів. А ввечері всі учасники фестивалю поринуть у захоплюючий світ мистецтва і зможуть насолодитись хороводами, співами, дитячими виступами, чаюванням та спілкуванням біля багаття. Умови участі та докладніше про програму та ведучих фестивалю ви знайдете на сторінках фейсбуку: Фестиваль «ПедагогікаXXI століття» та Фестиваль «Дитинство та сім'Я».

Запрошуємо до співпраці педагогів та ін.спеціалістів у сфері освіти, виховання та здорового способу життя.

Поділіться, будь ласка, цією інформацією з друзями- це може стати для них важливим і приємним подарунком!!!

Тел. для довідок: 0501998089, 0978653172(вайбер)

https://www.facebook.com/pedagogika21/?modal=admin_todo_tour

https://www.facebook.com/ENCHANTRESS.FEST/

http://svitcentre.com.ua/index.php/143-pedahohika-xxi-stolittia-ta-festyval-dytynstvo-ta-simya