38717362 1938482479783905 8030977570889531392 n

03 серпня 2018 року, біля Обеліску Слави, творчий колектив Світловодського районного будинку культури продовжив проект «Мелодія душі». Кращі пісні з «Вечорів пам’яті відомих композиторів акторів,поетів та співаків». Разом з глядачами ми згадали різні направлення музики такі як шансон, українська естрада, блюз та рок. Згадали великих людей чиї пісні і досі живуть в наших серцях: Володимира Висоцького, Михайла Круга, Миколу Мозгового, Віктора Цоя, Андрія Скрябіна та Гері Мура.

В концертній програмі брали участь солісти районного будинку культури: Любов Воловик, Ірина Коваль, Василь Кузьменко, Юлія Мартиненко, Ганна Шаєнко, Олена Куциба, Надія Татарнікова, вокально- інструментальні гурти: «Без турбот» , «Відчуй сонце», а також народний вокальний ансамбль "Мрія".
Усі присутні отримали задоволення від концертної програми. 
Музика— царина гармонії та краси, створена фантазією та любов'ю. Вона сповнена мелодією, виразних образів, яскравих емоцій і почуттів. Цей її різнобарвний світ прикрашає життя, стирає кордони і допомагає людям краще розуміти природу, одне одного, збагачує наш духовний світ. 
Людей, яких ми згадали на вечорі не забудуть ніколи. Кожна постать зробила великий внесок в культуру. Тож ці пісні, цих відомих співаків, акторів, композиторів лунають і досі. І скільки часу б не пройшло після їхньої смерті ,вони будуть жити у нас в серцях та навчатимуть нас любити та цінувати життя понад усе. 
Бажаємо усім миру над головою, а в серці любові.
«Шануймося, друзі, на довгім віку. Та щедрими будьмо ми завше в коханні.
Хай діти всміхаються нам в сповитку, літаючи в снах на світанні.»
Художній керівник Світловодського районного будинку культури Бутенко Катерина