1

           30 вересня в Україні традиційно відзначають Всеукраїнський день бібліотек, що свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. Тож напередодні святкової події працівники книжкових святинь Світловодського району та Великоандрусівської ОТГ зібралися на урочистості з нагоди спільного свята привітати один одного та в затишній обстановці поспілкуватися з коллегами.

2

              Цього святкового дня, 28 вересня, Світловодську районну бібліотеку відвідав керівник апарату районної державної адміністрації Кондратенко О.І. Олександр Іванович привітав бібліотечних фахівців з їх професійним святом та 20-ти річчям Дня бібліотек зазначивчи, що бібліотеки завжди були і залишаються символом культури суспільства, взірцем його духовності. Подякував за наполегливу  творчу працю всім працівникам бібліотечних установ. Привітала бібліотекарів з цією визначною датою начальник відділу культури і туризму Сталенко Маріанна Анатоліївна. В цей же день до районної бібліотеки завітали працівники терцентру району на чолі з їх директором Дарією Ільїною, які привітали бібліотекарів гарним букетом квітів.

Присутніх зі святом привітала директор Світловодської районної бібліотеки Похілова Ю.О. Юлія Олександрівна звернулася до своїх колег зі словами вдячності і поваги, відзначивши повсякденну наполегливу працю, надзвичайно важливу роль бібліотекарів у вихованні сучасного підростаючого покоління у дусі патріотизму та побажала їм творчої наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру і нових успіхів у благородній просвітницькій справі. У доповнення до щирих слів привітань за багаторічну сумлінну працю від директора районної бібліотеки Юлії Похілової Грамоти отримали не лише бібліотекарі, а й техпрацівниця, адже вона теж є невід’ємною частиною бібліотеки.

Напередодні свята представники районної бібліотеки завітали до ветерана бібліотечної праці Кіфи Є.С., привітали її зі святом, побажали здоров’я і достатку, подарували квіти та смаколики. Молоді представниці з великим захопленням слухали про минулу діяльність бібліотекаря районної бібліотеки Єфросинії Сергіївни та власноруч написані нею душевні  вірші.

Так співпало, що цього дня, 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це – видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський. До цієї визначної ювілейної події районна бібліотека ініціювала флешмоб «Сухомлинському – 100». З метою вшанування пам’яті видатного земляка, бібліотекарі просто неба розгорнули паперовий ланцюжок з написом «СУХОМЛИНСЬКОМУ-100» та з блакитно – жовтими повітряними кульками і одночасно вголос продекламували вислів Василя Сухомлинського про бібліотеку: «Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі» і в гору полетіли кольорові кульки. 

Світловодська районна бібліотека.