булінг            2 жовтня Верховна Рада України ухвалила закон про протидію булінгу. Що дозволило на законодавчому рівні визначити явище булінгу, шляхи його протидії, а також встановити адміністративну відповідальність за цькування.

             Сьогодні в Україні, як і в багатьох інших країнах світу, серед підлітків, які навчаються у закладах освіти, набуло поширене явище булінгу (цькування), що виражається у психологічному тиску, жорстокому ставленні, фізичному насильстві, агресії та інших діях, вчинених з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати особу своїм інтересам.

              Зважаючи увагу на таку гостру проблему в наш час, Світловодська районна бібліотека провела виховний захід на тему: « Зупинемо булінг разом», на якому були присутні учні 10 школи 6 – А клас. Дуже дякуємо  начальнику відділення Світловодського бюро правової допомоги Мирошник Аллі Григорівні, яка розповіла учням про агресивну поведінку, її прояви та форми. Дітей ознайомили із загальнолюдськими цінностями та як треба контролювати себе у різних критичних ситуаціях. Пояснили про важливість розширення свого словникового запасу та формування навичок толерантного спілкування. Було переглянуто короткометражний фільм «STOP bulling». Наші гості активно спілкувалися і відповідали на питання. Швидка реакція дорослих на ситуацію повертає дітям відчуття захищеності, тому якщо ви стали свідком булінгу не будьте байдужими, зупиніть насилля.