На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит

22 березня 2019 року в Світловодській районній бібліотеці в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання, який проходить у районі під гаслом «Читайте, адже з книжкою можливе все»,  відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «КНИГОМАНІЯ-2019».Основна ідея  Книгоманії – популяризація читання, заохочення дітей до читання художньої літератури, а також підвищення соціального значення бібліотек. Цей конкурс дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню.

  • Участь у боротьбі за звання переможця «Суперчитача Світловодського району – 2019», взяли учні 7 класу – переможці 1 відбіркового етапу конкурсу з сіл: Великої Скельової – Богошура Леоніла та Ломська Анна, Золотарівки – Морарь Ілля, Микільська – Кононенко Кирило, Федірок – Полонська Даянеійра.

    На конкурс завітала представник народного депутата України Олеся Довгого – Анна Трубаченко. Вітаючи конкурсантів вона наголосила, що можна перемагати, досягати своїх цілей, бути успішним лише завдяки тому, що багато читаєш, виховувати вдумливе читання та вміння аналізувати.Від представника народного депутата України Олеся Довгого усі учасники та переможець отримали подарунки.Професійне журі очолила його голова - Сачевська Лариса Романівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.На початку конкурсу за його умовами, учасники надали журі свої Читацькі щоденники з прочитаними  книгами українських авторів та авторів світової літератури не за шкільною програмою. До першого завдання «Візитна картка» учні підготувалися творчо.  У наступному завданні літературно – інтелектуальної гри «Гонка за лідером», яка була представлена у вигляді електронної презентації, учасники виявляли знання з літератури, знання ними сучасних українських авторів яких вивчають у школі, відповідали на інтелектуальні запитання. В останньому завданні учасники презентували свої улюблені книги з Читацьких щоденників, які не входять до шкільної програми. Крім основних завдань, за умовами конкурсу, журі додавали додаткові бали за викладені учасниками пости у групі «Таємне товариство книгоманів» у соцмережі Фейсбук.Підводячи підсумки голова журі Лариса Романівна зазначила, що добре коли такі заходи проводяться у співпраці. Вона подякувала конкурсантам за відповіді, а організаторам та бібліотекарям, що супроводили школярів на конкурс, за плідно проведену роботу у підготовці учнів до конкурсу.Переможцем на Всеукраїнському конкурсі ІІ районного етапу «КНИГОМАНІЯ-2019»стала Богошура Леоніла з Великої Скельової (на фото), яка отримала диплом та звання «Суперчитача Світловодського району» . Інші учасники отримали сертифікати. Леоніла, як переможець, отрималаправила конкурсу «#Читаю_з_Krеdobank_їду_у_Варшаву».Вітаємо Богошура Леонілу зі здобутою перемогою та бажаємо вибороти звання кращого книголюба нашої області, подальших успіхів та приємного знайомства з новими книжками!Головним організатором конкурсу виступила Громадська організація «Форум видавців» місто Львів,співорганізатором Державна установа «Український інститут книги», генеральним партнером «KredoBank»
  • На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди сидят, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди сидят, люди стоят и в помещении