Блакитне озеро

        Любителі літнього активного відпочинку вже давно обрали своїм улюбленцем Голубе озеро. Ця водойма — колишній кар'єр, в якому добували пісок для силікатного заводу, і який з часом заповнили грунтові води (у найглибшому місці тут 12-15 метрів) і зараз воно приваблює своєю дійсно блакитною водою, яку в свою чергу робить такою блакитна глина на березі. Біля озера є розважальні водні атракціони, аренда мангалів та зони для відпочинку. Потрапити до озера можна трохи звернувши вбік з дороги Світловодськ – Павлівка.

 Goluboye 6

 


 

Пляж Нагірне-1 (Криничне)

 

Між селом Нагірне та Сатаєво є природна рекреаційна зона Нагірне 1. Туди потрапити можливо проїхавши машиною через колишнє село Криничне на горі, та спустившись з гори ви відразу потрапляєте до зони відпочинку. Довгий піщаний берег та натуральний природній ландшафт приваблюють сюди багато відпочиваючих кожного літа. Люди люблять відпочивати тут по декілька днів у наметах та приїздять і тільки на пляж покупатися в Дніпровських водах. 

GT7kml2oNrU

      

 

Пляж Нагірне-2 (перешейок)

Дуже популярне місце відпочинку біля води є у самому селі Нагірне. Проїхавши все село, по дорозі на урочище Московська Гора поверніть ліворуч і ви потрапите до рекреаційної зони Нагірне 2. Тут є піщаний пляж, лісова смуга де можна сховатися від спеки та розбити намет щоб заночувати. 

      Pereshyjok.01

 

 

Пляж Нагірне-3 (між т/б "Связист" і т/б "Русалочка")

Пляж Нагірне 3 знаходиться на північній частині урощища Московська Гора на березі Кременчуцького водосховища. Щоб потрапити туди треба проїхати село Нагірне та дібратися турбази «Связист» . Об’іхавши турбазу праворуч дорога приведе вас до пляжу , де є піщаний берег. Відкрита площа пляжу невелика, бо оточена лісом. 

0Golubaya.buhta.03 1000x626


 

 

Міський пляж

Міський пляж у Світловодську знаходиться на Дніпровських плавнях на березі Дніпра. Відпочиваючі можуть потрапити сюди доїхавши автобусом до зупинки «Автостанція» та пройти пішки ще 250 метрів мимо гаражів.  Машиною треба проїхати попід мостом перед Кременчуцькою ГЕС та минуюючи завод «Луч» праворуч і гаражі ліворуч, проїхати до кінця вулиці та звернуть ліворуч до міського пляжу. Пляж облаштований двома зонтами, є дві переодягалки та туалет. Берег піщаний та зручний вхід до води. Міський пляж є найулюбленішим серед жителів Світловодська тому що сюди легко добиратися та є де переодягнутися. 

     Miskyi plyazh 4

 

 

 

Недогарський пляж

Цей пляж знаходиться на околиці Світловодського району при кордоні Кіровоградської та Полтавської областей. Щоб потрапити на Недогарський пляж треба проїхати всю Власівську захисну дамбу і в кінці звернути ліворуч до берега. Пляж розташований на березі Кременчуцького водосховища, має піщану смугу в 2-3 метри біля води, оточений лісовою смугою.

Nedogarky.02  

 

Пляж біля розважального комплексу «Козацький»

Біля Розважального комплексу «Козацький» облаштована зона відпочинку де є пляж, піщане поле для ігор , встановлені столи з мангалами , де можна приготувати їжу та пообідати.  Зона відпочинку безкоштовна. Об’єкт знаходиться між селами Подорожнє та Велика Андрусівка. Потрапити туди можливо проїхавши село Подорожнє та звернути праворуч з Чигиринської траси після тракторної бригади. Грунтова дорога виведе вас до самого обєкту.    

Kozatskyi 4


 

Власівський пляж

Цей пляж знаходиться в селищі Власівка Світловодського району. Потрапити туди дуже легко – треба спуститись з Власівської захисної дамби Кременчуцького водосховища до селища Власівка. Проїхавши 1 кілометр звернути праворуч до пляжу. Пляж розташований на березі Власівської затоки Дніпра. Піщаний берег оточений лісовою посадкою, де можна сховатися від сонячної спеки. На березі достатньо місця для відпочинку та проведення пляжних ігор.

Власовский пляж