Back to Top

Фестивалі

Світловодщина 2019

Останнього дня квітня місяця, третього дня великого свята всіх вірян - Великодня, в нашому районі відбувся один із найголовніших заходів -  презентаційний регіональний фестиваль «Світловодщина 2019».

Незважаючи на похмуру погоду  на набережній міста було розпочато свято, з нагоди відкриття Фестивалю «Світловодщина 2019» учасників та гостей свята привітали перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко, заступник голови Світловодської райдержадміністрації Володимир Похілов, помічник – консультант народного депутата Олеся Довгого Анна Трубаченко.

Детальніше: Світловодщина 2019

Свято Різдвяної зорі

 

Різдвяні гуляння пройшли на головній площі міста. 

Svyato rizdvyanoyi zori 27 січня весь православний світ святкує велике церковне свято – Різдво Христове. Зима цього року не забарилася присипати усе місто снігом та вдарити січневим морозом. Хоча морозець та сніги завадили зібрати повну площу народу, як це було торік, але ті, хто прийшли, певно, отримали задоволення від різдвяних та народних пісень, конкурсів колядок, урочистих привітань, тощо. Приємно бачити, що культура у Світловодську працює на совість – громаду вітали творчі колективи Міського палацу культури та Районного будинку культури, а також півчі церкви Введення Пресвятої Богородиці. Шкода, що місто прибирають не так сумлінно – багато людей не змогли дістатися до площі через снігові замети…

Детальніше: Свято Різдвяної зорі

Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Квітневий зорепад"

Обдарована молодь з усіх куточків Світловодщини завітала на районний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Квітневий зорепад", який відбувся у районному Будинку культури 12 квітня. Талановитих та сміливих учасників творчого конкурсу привітали члени журі.

Детальніше: Фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості "Квітневий зорепад"

Туристичний фестиваль СВІТЛОВОДЩИНА 2016

1461823184 afisha fest www 1000x1415

Туристичний фестиваль "Світловодщина - 2016"!

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ: 

Виставковий серпантин (спуск від пансіонату "Славутич" до набережної міста): 

12:00 - Відкриття виставки-продажу творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. 

12:15 - Виступ учнів Недільної школи при Просвітницькому центрі Свято-Покровського кафедрального собору. 

13:00 - Виступ учнів школи мистецтв. 

14:00 - Виступ учнів дитячої музичної школи. 

15:00 - Чарівні звуки саксофону. 

16:00 - Для вас грає піаніст Станіслав Легенда. 

Детальніше: Туристичний фестиваль СВІТЛОВОДЩИНА 2016

Сторінка 1 із 2