Back to Top

Фестивалі

Свято Різдвяної зорі

 

Різдвяні гуляння пройшли на головній площі міста. 

Svyato rizdvyanoyi zori 27 січня весь православний світ святкує велике церковне свято – Різдво Христове. Зима цього року не забарилася присипати усе місто снігом та вдарити січневим морозом. Хоча морозець та сніги завадили зібрати повну площу народу, як це було торік, але ті, хто прийшли, певно, отримали задоволення від різдвяних та народних пісень, конкурсів колядок, урочистих привітань, тощо. Приємно бачити, що культура у Світловодську працює на совість – громаду вітали творчі колективи Міського палацу культури та Районного будинку культури, а також півчі церкви Введення Пресвятої Богородиці. Шкода, що місто прибирають не так сумлінно – багато людей не змогли дістатися до площі через снігові замети…

Детальніше: Свято Різдвяної зорі

«КРИЛІВ – ВІДРОДЖЕННЯ ЛЕГЕНДИ»

20.10.2016

Багатого на свята 14 жовтня разом із Покровою, Днем захисника України й Днем українського козацтва Нагірне Світловодського району святкувало День села.

Нагірне — село унікальне, оскільки у наші часи воно є частиною вцілілого від затопленого водою Кременчуцької ГЕС міста Новогеоргіївськ, яке в свою чергу унаслідувало славну історію містечка Крилів. Бо саме Крилів був єдиним містом центральної України, яке отримало Магдебурзьке право, коли місто звільнялося від управління й суду феодала і права переходили до міської громади. Тож уся святкова програма носила назву «Крилів — відродження легенди» і присвячувалася 400-річчю з дня отримання ним Магдебурзького права.

Детальніше: «КРИЛІВ – ВІДРОДЖЕННЯ ЛЕГЕНДИ»

Туристичний фестиваль СВІТЛОВОДЩИНА 2016

1461823184 afisha fest www 1000x1415

Туристичний фестиваль "Світловодщина - 2016"!

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ: 

Виставковий серпантин (спуск від пансіонату "Славутич" до набережної міста): 

12:00 - Відкриття виставки-продажу творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. 

12:15 - Виступ учнів Недільної школи при Просвітницькому центрі Свято-Покровського кафедрального собору. 

13:00 - Виступ учнів школи мистецтв. 

14:00 - Виступ учнів дитячої музичної школи. 

15:00 - Чарівні звуки саксофону. 

16:00 - Для вас грає піаніст Станіслав Легенда. 

Детальніше: Туристичний фестиваль СВІТЛОВОДЩИНА 2016