1461823184 afisha fest www 1000x1415

Туристичний фестиваль "Світловодщина - 2016"!

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ: 

Виставковий серпантин (спуск від пансіонату "Славутич" до набережної міста): 

12:00 - Відкриття виставки-продажу творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. 

12:15 - Виступ учнів Недільної школи при Просвітницькому центрі Свято-Покровського кафедрального собору. 

13:00 - Виступ учнів школи мистецтв. 

14:00 - Виступ учнів дитячої музичної школи. 

15:00 - Чарівні звуки саксофону. 

16:00 - Для вас грає піаніст Станіслав Легенда. 

16:30 - Оголошення результатів конкурсу писанок. Закриття виставки. 

Концертний майданчик: 

13:00 - Урочиста церемонія відкриття туристичного фестивалю "Світловодщина-2016". 

14:00 - Виступи творчих колективів Світловодського району. 17:00 - Церемонія закриття фестивалю. 

17:30-20:00 - Акустичний концерт. 

Презентаційний майданчик: 

12:00-17:00 - Презентація туристичного потенціалу Світловодщини. Історико-культурна презентація. 

Набережна: 

11:00-13:00 - Конкурс малюнку "Україна понад усе" (на парапеті) 12:00-13:00 - Конкурс малюнку "Світловодщина очима дітей" (на асфальті) 

13:30-14:30 - Розважальна програма для дітей від дитячого клубу розвитку та дозвілля "Умка". 

14:30-15:00 - Тематична вікторина "Туристичний тур по Світловодщині". 

15:00-15:30 - Спортивні конкурси для велосипедистів. 

15:30-16:00 - Конкурс малюнку "Світловодщина у майбутньому". 16:00-17:00 - Спортивні конкурси від Федерації силових видів спорту "Легіон".

 

Туристичний фестиваль "Світловодщина-2016" — світла мить в культурному житті міста

 

Як би пафосно це не звучало, туристичний фестиваль "Світловодщина-2016", що пройшов 2 травня на створеній минулого року "Арт галереї" та Набережній, став культурною подією і вийшов далеко за межі міста. Серед 56 учасників виставки-продажу творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва були мешканці міста Світловодська і Світловодського району, Кременчука, Черкас, Сміли.

Організаторами фестивалю стала громадська організація "Світле місто" та Світловодська районна державна адміністрація. Шкода, що міськвиконком не взяв участь у цьому заході. Це було б маленьким кроком на рівні влад до бажаного об’єднання громад. Проте, це не стало на заваді жителям міста і району спільними зусиллями влаштувати справжнє свято мистецтва, наслідком якого Світловодщина стане привабливішою для туристів, адже дуже щедрою виявилася наша земля на таланти.

Цього року погода сприяла фестивалю — тепло і сонячно було впродовж всього дня. Тож можна було не турбуватися за експонати народним майстрам, яких було значно більше, ніж на першому фестивалі. І глядачів прийшло так багато, що жоден учасник виставки не залишився поза увагою.

А відкривали виставку опівдні талановиті світловодські діти: учні Недільних шкіл при Просвітницькому центрі Свято-Покровського Кафедрального Собору та Михайлівської церкви; учні школи мистецтв та музичної школи. На маленькому концертному майданчику одна школа змінювала іншу, юні артисти отримували оплески глядачів і задоволення від виступу.

Поряд на Великодньому дереві проводився конкурс писанок, "працювали" одразу три спеціальні фото-зони, які створили Анна Філахтова та Олеся Чарута, Елеонора Крутько, Ольга Мандрик. Ніхто не міг пройти повз "Фотосушку", люди зупинялися і уважно розглядали фото з краєвидами міста і району, портрети відомих земляків.

А на великій сцені у яру о 13:00 відбулася урочиста церемонія відкриття фестивалю і виступи творчих колективів Світловодського району. Тож цілком автономно і поступово відкривалися різні майданчики. Одночасно все співало, танцювало, веселилося.

На презентаційному майданчику біля великої мапи відбувалася історико-культурна презентація туристичного потенціалу Світловодщини. Конкурси малюнків "Україна понад усе" пройшов просто на парапеті, "Світловодщина очима дітей" на асфальті — сподобався малечі, "Світловодщина у майбутньому" на папері — теж знайшов своїх учасників. Цікаву розважальну програму для дітей влаштував на набережній Дитячий клуб розвитку та дозвілля "Умка". Тематична вікторина "Туристичний тур по Світловодщині" привабила краєзнавців.

Спортивні конкурси для велосипедистів завжди приваблюють численних любителів цього виду спорту, а Набережна міста — найкраще місце для змагань! Спортивні конкурси від Федерації силових видів спорту "Легіон" були чудово організовані клубом, до участі в них залучилися і дорослі, і діти. А на "Арт галерейному" концертному майданчику народ слухав чарівні звуки саксофону.

 

Тетяна Дроздова

Фото: Богдан Дроздов, Станіслав Сайкевич, Ольга Мандрик, Олеся Чарута, Микола Шверненко, Дмитро Коваленко, Дарья Крупська

Відео: Сергій Варакса

Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/9020-svitlovodschyna2016.html#sel=

 

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ ФЕСТИВАЛЮ

 

  


Відео з Youtube про фестиваль

 

 

Посилання на статті, відгуки, соціальні мережі 

https://vk.com/svitlovodschyna2016

http://svetlovodsk.com.ua/9020-svitlovodschyna2016.html

http://tusovka.kr.ua/afisha/2016/05/02/turistichnii-festival-svitlovodschina-2016