Всеукраїнські змагання з вітрильного спорту 

«Вітрила надій»

vitrylny sport

З 28 травня по 1 червня у Світловодському районі, на базі яхт-клубу "Кристал", відбулися Всеукраїнські змагання з вітрильного спорту серед юнаків і дівчат "Вітрила надій".

 

Змагання проходили під патронатом Міністерства молоді та спорту України за підтримки голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського. Участь у них взяли понад 120 спортсменів віком від 8 до 18 років, які приїхали на Світловодщину з різних куточків України — Запорізької, Тернопільської, Одеської, Херсонської, Дніпропетровської, Миколаївської, Київської областей та міста Київ.

На урочисте відкриття "Вітрил надій" завітали представники влади різних рівнів: перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова Світловодської райдержадміністрації Сергій Твердовський, голова Кіровоградської обласної федерації вітрильного спорту Іван Юхименко та офіційний представник Мінмолодьспорту — провідний тренер національної збірної команди України з вітрильного спорту Юлія Кисельова, що, безумовно, свідчить про високий рівень перегонів.

Метою подібних змагань всеукраїнського рівня є виявлення найбільш підготовлених спортсменів до складу національної збірної команди відповідної вікової групи, підвищення спортивної майстерності учасників, оцінка роботи тренерсько-викладацького складу, тож оцінювали перегони кваліфіковані судді на чолі з Сергієм Шулімовим — суддею національної категорії з вітрильного спорту.

Усі переможці змагань отримали нагороди: кубки, медалі та грамоти від організаторів перегонів, володарі перших місць ще й сувенірну продукцію — футболки з символікою заходу, а глядачі — море позитивних емоцій.

Олена Єрунова

Фото: Ігор Котляров, Сергій Романюк
Джерело: svetlovodsk.com.ua/9171-sails-of-hopes.html