«Осінь Купави»: нові маршрути традиційних змагань

 

1473947693 kupava svitlovodsk00

 

10 та 11 вересня стали цікавими і захоплюючими днями для 86-ти спортсменів, які взяли участь у традиційних змаганнях зі спортивного орієнтування "Осінь Купави".

 

 

Організатори змагань, на чолі з власником туристичної бази "Купава" Сергієм Куліковим, добре постаралися, аби маршрути, за якими проходили змагання, були дійсно цікавими.

 

Так у суботу, 10 вересня, спортсменам з Харкова, Полтави, Кропивницького, Лубен, Херсону та Світловодська довелося випробувати свої сили на абсолютно новому маршруті, що проходив на так званій "Божій горці", розташованій неподалік колишнього керамічного заводу. Як розповіла нам учасниця змагань, Олена Омельянцева, цей маршрут був доволі складним за рахунок великих перепадів, нехарактерних для нашої рівнинної місцевості:

 

"Перепади були понад двісті метрів, але краєвиди дуже мальовничі. В окремих місцях вони навіть нагадували Карпати! Особливого ж екстріму додавали павуки, яких нині, в період "бабиного літа", було чимало у високій траві".

 

Цього ж дня у Центрі змагань, на території турбази "Купава", відбулися змагання з мікроорієнтування, які хоча й не ввійшли до основного заліку, додали багато приємних вражень його учасникам.

 

А от наступного дня, 11 вересня, спортсмени змагалися у більш звичному для них Крилівському лісництві.

 

"Це дійсно унікальне місце для змагань, з особливим мікрорельєфом, — говорить Олена Омельянцева. — Ці карти настільки цікаві, що тут неодноразово проводилися Чемпіонати України".

 

Окрім цікавих маршрутів, учасників змагань очікувала ще й гарна розважальна програма на території "Купави", тож додому вони поверталися з гарними враженнями і традиційними солодкими призами. А переможцями цьогорічної "Осені Купави" стали: серед чоловіків: Сергій Петкевич (Лубни), Ігор Грицина (Світловодськ) та Микола Берест (Світловодськ), серед юнаків: Вячеслав Валенко (Полтавська область), а також юні спортсмени з Лубен: Ігор Штомпель, Дмитро Штомпель та Ростислав Геращенко (Кропівницький). Серед жінок перші місця у своїх вікових категоріях здобули: Ірина Васіна (Херсон), Олена Омельянцева (Світловодськ) та юні спортсменки з Лубен: Маргарита Теліпко, Аліна Терентьєва, Софія Чубенко.

 

 

Олена Єрунова "Вісник Кіровоградщини"

Фото: Олександр Куліков


Джерело: http://svetlovodsk.com.ua/9597-so.html