Захарівський музей історії

С. Захарівка

 

Zakharivka 

 

 

Є в селі Захарівка, Світловодського району, музей історії – справжня скарбниця для любитилів старовини. Сьогодні у музеї налічується майже 25 тисяч різноманітних експонатів , з яких понад 13 тисяч – експонати основного фонду та більше 11 тисяч науково-допоміжного фонду. Це найбільший музей серед районих музеїв Кіровоградщини.

Відвідувачі музею зможуть побачити різноманітні колекції, а саме: годинників (будильників, наручних, настінних); хустин; теле- та радіо-апаратури; нумізматична колекція; українських вишивок; картинна галерея села; історія Збройних Сил України та СРСР та багато інших...

 

 

 

 

Культурно-просвітницький центр «Дніпро-Світ»

м. Світловодськ

У серпні 2016 року в м.Світловодську було відкрито культурно-просвітницький центр «Дніпро-Світ», який став новим цікавим місцем для відвідування усіх небайдужих до мистецтва. Зараз на постійній основі  у центрі діють художня галерея, зала декоративно-ужиткового мистецтва, історічно – краєзнавча експозиція (філія Захарівського музею іторії).

Цікаво, що експозиції центру змінюються майже кожного місяця, тому «Дніпро-Світ» центр постійно приваблює все більше й більше відвідувачів.

У центрі працює інформаційно-туристичний центр Світловодського краю , де ви завжди зможете отримати цінну інформацію  про туристичні обєкти, цікаві події та ознайомитися з найкращими туристичними маршрутами Світловодщини.

 

Більше інформації про культурно-просвітницький центр "Дніпро Світ:
 www.svittourism.com.ua/index.php/turystychni-obiekty/dnipro-svit

Dniprosvit.01

 


 

 

Світловодський міський Палац Культури

Адреса: вул.Приморська, 16

Телефон: (05236) 2-24-42

GDK.1


 

Краєзнавчий музей

м. Світловодськ

 

Адреса: м.Світловодськ, вул.Гагаріна, 21

Телефон: (05236) 2-95-19

Музей працює щоденно, крім неділі, з 08:00 до 17:00

 

Світловодський міський краєзнавчий музей було створено в квітні 1970 року, містився він в одній із кімнат міського Палацу культури. У 1990 році рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради виділено під облаштування музею житловий котедж по вулиці Гагаріна 21, де свого часу мешкав з родиною Герой Соціалістичної праці М.Д.Карпов.

Сьогодні в фондах музею налічується майже 5400 експонатів (палеонтологічні знахідки, речі матеріальної культури людей, які проживали на території сучасної Світловодщини в давнину, документи, фотографії, карти, макети, нагороди та сувеніри та ін.), які розміщуються в п’яти оглядових залах та знаходяться в запасниках, що висвітлюють історію нашого краю від найдавніших часів і до часів сьогодення та оформлені у вигляді постійних експозицій: «Найдавніша історія нашого краю», «Козацька доба в історії краю», «Новогеоргіївськ – місто нашої пам’яті», «Будівництво кременчуцької ГЕС та розбудова сучасного міста», «Побут жителів нашого краю кін. 18 – поч. 20 століть».

Матеріали музею свідчать про давню історію господарського освоєння та заселення нашого краю та висвітлюють історію зародження, розвитку та припинення існування міст Крилова та Новогеоргіївська, та зародження їх спадкоємця – міста Світловодська.

     Св

 

 


 

Світловодський міський спорткомплекс

 

Адреса: м.Світловодськ, вул.Бойко, 2

Телефон: (05236) 3-22-46 

 Sportkompleks


 

 

Кінотеатр «Прадо»

Адреса: вул.Героїв України, 96

Телефон: (05236) 3-01-40

Prado 

 

      Районний будинок культури

Адреса: вул.Павлівська, 13

Телефон: (05236) 2-53-53

Rbk

 

Світловодська районна бібліотека

Адреса: вул.Приморська, 60

Телефон: (05236) 2-37-97