Кемпінг-парк "Kryliv City" у с.Нагірному відкрито!

05

29 квітня 2017 року в селі Нагірне, Світловодського району відбулося відкриття першого в регіоні кемпінг парку "Крилів сіті"

 

Відвідувачам пропонується відвочинок у невимовно мальовнчому місці, на березі Кременчуцького водосховища, "перешейку", який з`єднує "Велику землю" з півостровом "Гора Московська (Страж гора), довжина півоствова три кілометри, ширина півтора, терипорія є природнім заповідником де мішані ліси перетинаються глибокими ярами, широкі лани вкриті залишками чорноліських городищ та скіфськими курганами, обрамляють гору окопи та фортифікації часів другої світової війни, в далені водної стихії проглядаються острови "Пташиний базар" (заказник, місце гніздилища рідкісних птиць) та "Обеліск" (одна з головних висоток, яку брали при "битві за Дніпро"), з води, місцями, виринають залишки древнього міста Крилів, яке згадується ще у Київському літописі 13 ст., на початку 17 го , поряд з найбільшими містами країни, вже мало Магдебурське право (право на самоврядування), у вязниці Крилова, перед втечею на Запоріжжя перебував Богдан Хмельницький, неподалік у 1625 році починалася Куруківська битва... Вціліла після затоплення частина міста раніше звалася "Лагерне" через розміщення тут військових Керасирського та Пандурського полків, в одному з яких, зокрема, служив поет О. Фет.


Організовано парковку, туалети, вмивальники, по периметру розміщенно цивільні сміттєві баки,волейбольну та футбольну площадки, дитячий майданчик, місце для розміщення наметового містечка, пляжну зону, територію для караванерів та автокемперів, заклад громадського харчування (презентує фішки гастрономічного туризму: юшку, рибу гарячого копчення, шашлик, салати - усе то готується на відритому вогнищі з місцевих інгрідієнтів за місцевими рецептами)....

Тож, "Пізнай Світловодщину - відкрий Себе!!!


 

 

Зелена садиба «Соломія»

с. Яремівка

АфишаЄ у нашому краю старе село Яремівка. Воно має давню історію, як і всі навколишні села. Але сьогодні це село приваблює багатьох не лише своєю історією і краєм. Бо нещодавно, влітку 2016 року, в Яремівці відкрилась зелена садиба «Соломія». Як зясувалося, Соломія, це не жіноче ім’я, а абревіатура слів: Садиба, Оповита Лісом, Оздоблена Мальвами, Іскорка Яремівки. Воно так і є: садиба скоріше нагадує музей народної творчості , бо кімнати хатинки уквітчані старовинними рушниками, вишитими картинами сільских майстринь та ще є багато ужиткових предметів старовини.

Люди, які приїздять до зеленої садиби, можуть тут повністю відпочити від гамірного міста, насолодись тишею та природою. Поруч ліс, озеро, річка Цибульник, де можна порибалити, зібрати трави, гриби. У садибі є можливість заночувати, скоштувати смачні домашні страви, приготовлені у печі, а також проїхатися на бричці селом або покататися на конях. Цікаво, що відпочивати тут можна не лише влітку, а й в зимку, бо є місце де можна покататися на лижах та санчатах.

Господиня садиби, пані Ліна Кошулько, з радісттю вас навчить збирати трави і гриби, проведе майстер–клас з приготування смачного обіду в печі, випеканню хліба або приготуванню сметани та пряженого молока...

Обов’язково завітайте до зеленої садиби «Соломія» ,

де ви відчуєте себе як вдома.

 


 

Кемпінг-парк "Kryliv city" у с.Нагірному

 

В селі Нагірному розпочато заходи по створенню першого в центральноукраїнському регіоні кемпінг-парку "Kryliv city". Наразі здійснено розчистку території від порослі та сплановано ділянки, де вже незабаром розмістяться автостоянка, заклад горомадського харчування, альтанки, пляж, наметове містечко, футбольне та волейбольне поля, розважальна зона, місце реалізації місцевими жителями свіжих овочів та фруктів. Відкриття кемпінг-парку відбудеться 29 квітня 2017 року.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати це чудове місце Світловодщини!